Acil Çağrı Merkezi Tıklayın

Hakkımızda

Firmamızın kuruluşu uzun süreli kanalizasyon sistemleri temizliği deneyimlerine ve her yeni sezonda daha teknolojik, bir çalışma sistemi ile kapsamlı bir temizlik ve müşteri memnuniyetini yakalamayı amaçlamaktadır.

Müşterilerimize daha randımanlı bir temizlik kapsamında geri dönebilmek için her dönem tüm kadromuzla yenilenerek ve firmamızı geliştirerek sektörde yer almaktayız.

Bilindiği üzere kanal sistemlerinin hijyenik ve kapsamlı bir şekilde temizlenmemesinden kaynaklanan birçok göz ardı edilmeyecek problemler yaşanmaktadır. Özellikle baca, davlumbaz, motor ve yağlı kanal temizlikleri işletmenizin güvenliği ve hijyeni açısından büyük önem taşımaktadır. Manuel bir temizlik kapsamında temizlenen mutfak sistemleri geri dönüşü zor hatalara ihtimal vermektedir.

Yangınlar, çevre kirliliği, yağ akıntıları ve hijyenin bozulması örnekler arasındadır. Yiğit Kanalizasyon olarak bu sektörde bu tarz sorunları minimum seviyeye indirmek ve sektöre yeni bir boyut kazandırmak için hizmet vermekteyiz. Yiğit Kanalizasyon, Teknik Ve Temizlik olarak sektörümüze yeni bir boyut kazandırmak bizleri onurlandırmaktadır.Ankara tuvalet, klozet, lavabo,kanalizasyon, kanal, süzgeç açma.

 

 

 Kemal YİĞİT

0534 348 32 31

OFİS

0312 323 12 82