Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Ankara wc Tıkanıklığı Açma

Yeni yapıların özellikle de klozet bağlantılı banyoların vazgeçilmez problemi tuvalet tıkanması olmaya başladı. Alaturka veya alafranga wc giderlerine atılan kağıt mendil parçaları tıkanmaya sebep olan maddelerin başında geliyor. Ankara kanalizasyon, Keçiören tuvalet, Yenimahalle klozet, Altındağ lavabo, Çankaya süzgeç, Mamak açıcı, Etimesgut tıkanıkçı, Sincan kanal, Pursaklar’da wc taşının içerisine koku için takılan malzeme klozetin içine düşüyor. Genelde Ankara’nın ev hanımları el ile tutup dışarı almak yerine sifona basıp gidere göndermeye çalışıyor. Bu yanlış uygulamanın önüne geçmek için klozete dökülen suların içini mutlaka kontrol edin. Halk olarak tuvalet yada banyoda mutlaka bir çöp kovası bulundurmamız gerekiyor. Bilinçli bir şekilde wc kullanımı tıkanıklık şikayetini ortadan kaldırır.

 

Tıkalı Boruları Açma

Atık su tesisatlarının su kaçırma nedenleri arasında boru tıkanması başta gelir. Basit düşünülerek konuya asit içerikli kimyasallarla müdahale ederseniz boruda tıkanmanın yaşandığı yeri daha fazla sertleştirir.  Tıkanıklık açan makineler sertleşmiş engellerde çok fazla işe yaramaz. Kanalizasyon görüntüleme yapanlarız. Kanalizasyon içi görüntüleyenleriz. Kanalizasyon açıçı ustalarız. Kanalizasyon tıkanıklığı açıçı firmayız. Atık suyu engelleyen yumuşak yapıda ki maddeleri geri çekip almak tıkanıklık açan makineyi fazla zorlamayacağı için boruya zarar vermez. Kanalizasyon gideri açıçı şirketiz. Kanalizasyon borusu açıçı kanalcılarıyız. Kanalizasyon açan tesisatcıyız. Kanalizasyon tıkanıklığı açan tesisatcılarız. Kanalizasyon gideri açan tesisatcısıyız. Kanalizasyon borusu açan tesisatcıyız.

Fakat lavabo açıcılar tıkanmayı açmadığında kireç gibi boruda yapışıp sert bir malzeme haline gelebiliyor. Pis su tesisatları yapıldıktan sonra borularda meydana gelebilecek arızalar eğim derecesinin yeteri kadar verilmemesi, aşırı yağlanmadan dolayı yaşanan tıkanmalar ve conta sıyırmasıdır. Hatalı döşenen borularda tuvaletten atılan peçeteler sürekli contaya takılarak alt kata su sızıntısı ve tıkanma şikayeti İle ortaya çıkarlar. Borudan gönderdiğimiz kamera ile bu hataları tek tek görüntüleyebiliyoruz.

Ankara Kanal Açma

Binalarda atık ve pis suyun toplanıp belediyenin toplama çukurlarına gidebilmesini sağlayan alt yapı tesisatlarının tümüne kanalizasyon denir. Konutlarda yaşanan pis su taşmalarını çözmek için yapılan çalışmalara kanal açma adı verilir. Makinayla kanalizasyon açma ustasıyız. Makinayla kanalizasyon tıkanıklığı açma firmasıyız. Makinayla kanalizasyon gideri açma ustasıyız. Önceden tıkanan kanalizasyon borularını açmak için lağımcı adı verilen işçiler sokaklarda gezerek bu problemleri hallediyordu. Teknolojinin gelişmesiyle günümüzde artık rastlamadığımız lağımcıların yerini kanal açan makineler almaya başladı. Makinayla kanalizasyon borusu açma tesisatcısıyız. Tıkalı kanalizasyon açma firmasıyız. Tıkalı kanalizasyon tıkanıklığı açma şirketiyiz. Tıkalı kanalizasyon gideri açma ekibiyiz. Tıkalı kanalizasyon borusu açma firmasıyız. Tıkalı kanalizasyon açanlarız. Tıkalı kanalizasyon tıkanıklığı açanlarız.

Kanal borularında tıkanıklık açmaya yarayan cihazlar müşterilerimize pratik çözümler sunmaktadır. Yukarıdaki resimde kanal açan bir ustanın makineyi borudan göndererek açtığı bir tıkanıklık temsili olarak gösterilmiştir. Şuan kanal açma işi yapan firmaların elinde bulunan bu cihazlar ilerleyen yıllarda bütün tesisatçıların elinde olacak. Hizmete başladığımız yıllarda Ankara’ya ilk robotla kanal açma hizmetini firmamız sundu. Tıkalı kanalizasyon gideri açan ustayız. Tıkalı kanalizasyon borusu açan firmayız. Tıkalı kanalizasyon açanlar tesisatcıyız. Tıkalı kanalizasyon tıkanıklığı açanlarız. Köklü bir geçmişe sahip bir Ankara firması olan Ankara tesisat şimdiye kadar birçok tesisatçı ustaya bu sektörde öncü olmuştur. Geçmişin verdiği tecrübeyle çalışmalarına devam eden firmamız kanal görüntüleme hizmetini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

 Gider Tıkanıklığı Açma Çalışması

Yaşadığımız ortamda kullandığımız temiz suyun pis su giderlerine ulaşması ortaya tıkanıklık diye problem oluşturur. Tıkalı kanalizasyon gideri açanlarız. Tıkalı kanalizasyon borusu açanlarız. Acil kanalizasyon açma ekibiyiz. Acil kanalizasyon tıkanıklığı açma firmasıyız. Çoğu zaman, çöp poşeti gibi kullanılan gider borularına atılan plastik maddeler ve oyuncaklar tıkanmaya neden olur. Atık su tesisatlarında bulunan yanlış montajlar beraberinde kanalizasyon sorunlarını getirir. Acil kanalizasyon gideri açma tesisatcısıyız. Acil kanalizasyon borusu açma servisiyiz.

Acil gider açma servisimiz sayesinde taşma yapan tuvaletin giderine kaçan maddeyi söküp alıyoruz. Deneyimli ekiplerden oluşan personelimiz teknolojik cihazların katkısı sonucu yaşadığınız tıkanıklık şikayetini ortadan kaldırır. Boru tıkanması çoğu zaman yanlış kullanımlar sonucu gerçekleşir. Apartman Kanalizasyon Açma ekibiyiz. Apartman Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma tesisatcısıyız. Apartman Kanalizasyon Gideri Açma firmasıyız. Apartman Kanalizasyon Borusu Açma şirketiyiz. Apartman Kanalizasyonu Açan ustayız. Mutfak giderlerinin içine sifon sayesinde yabancı cisim kaçırmanız mümkün değil, fakat klozet giderleri ve wc giderlerinde aynı durumu konuşmak mümkün değil. Duş aldığınız alanda ya da lavabo giderinde saç kılları tıkanmanın bir sebebi olabilir.

 

 

 

Kameralı robotla tuvalet açan servis olarak net bir şekilde söyleyebiliriz ki, tuvalet tıkanıklıkları her yerde sık sık görülebilen bir sorundur! Kimi zaman yabancı cisimlerin atılması kimi zaman da kanalizasyonlarda oluşan tesisat aksaklıkları sebebi ile karşılaştığımız bu problem, çözümsüz değildir! Apartman Kanalizasyon Tıkanıklığını Açan tesisatcıyız. Apartman Kanalizasyon Giderini Açan firmayız. Apartman Kanalizasyon Borusunu Açan şirketiz. Apartman Kanalizasyonu Açanlarız.

Ankara Tesisat tarafından uzun yıllardır verilen robotlu tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz ile kanalizasyon borularındaki tıkanıklığı kısa bir sürede çözümleyebilirsiniz. Kameralı robotla tuvalet açan servis olarak tıkanıklık açma hizmetimiz garantilidir.

 

Tuvalet Tıkanıklığını Kamerayla Açan Servis – Tuvalet Açarken Kameralı Sistemler Ne İşe Yarar?

Birçoğunuzun aklına “Tuvalet açarken kameralı sistemler ne işe yarar?” sorusu gelmiştir. Apartman Kanalizasyon Tıkanıklığını Açanlarız. Apartman Kanalizasyon Giderini Açanlarız. Apartman Kanalizasyon Borusunu Açanlarız. Tuvalet tıkanıklığını kamerayla açan servis olarak tecrübelerimizle sorunuzu yanıtlayacağız.

 

Tıkanmış tuvaletleri açarken, her firmanın kullanması gereken ekipmanlar vardır. Ancak, kameralı sistemlerin pahalı olmasından dolayı çoğu tesisatçı firmaları, kameralı sistemleri kullanmadan tuvalet tıkanıklıklarını açma konusunda hizmet vermekteler. Kameralı sistemlerin faydası ise, pimaş borularındaki tıkanıklığın kaynağını kırmadan görebilmek ve tıkanıklığı açtıktan sonra test işlemlerinde kullanmasıdır. Kameralı sistemler kullanılmadan tıkanıklığa yapılan her müdahale yeniden tekrar etme riski taşımaktadır. Çünkü tıkanıklığı açmak için kullanılan robot sadece tıkanıklığı açar, sebebini göstermez.

Ankara, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Çankaya, Mamak, Etimesgut, Sincan, Pursaklar

 

 

Ankara Tuvalet Açma, Keçiören Tuvalet açma, Yenimahalle Tuvalet Açma, Altındağ Tuvalet Açma, Çankaya Tuvalet Açma, Mamak Tuvalet Açma, Etimesgut Tuvalet Açma, Sincan Tuvalet Açma, Pursaklar Tuvalet Açma,

Gider Açma

Atık su gider borularındaki tıkanıklıkların sebebi zamanla topraktan giden boru hatlarının çökmesi veya kanalizasyon tesisatında kırılmalar olabilir. Bu gibi problemlerin neden olduğu tıkanıklıkların açılması ancak geçici çözümlerdir. Bina Kanalizasyon Açma ekibiyiz. Bina Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma tesisatcısıyız. Bina Kanalizasyon Gideri Açma ustasıyız. Tesisatta bu gibi durumlar var ise, bunu ancak kameralı cihazlar ile görebiliriz. Tıkanıklığın yeniden tekrar edeceğini, sorununun kalıcı çözümü için tesisat borularını değiştirmesi gerektiğini müşterilerimize ancak bu şekilde söylemekteyiz. Bina Kanalizasyon Borusu Açma şirketiyiz. Bina Kanalizasyonu Açan ustayız. Bina Kanalizasyonu Tıkanıklığını Açan firmayız. Bina Kanalizasyon Giderini Açan tesisatcısıyız.

Kameralı cihazla pimaş borularını açan tesisatçı usta ve ekibimiz ile ihtiyacınız olan “tuvalet tıkanıklığı açma” probleminizi bizimle çözebilirsiniz.