Ankara Klozet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Klozette oluşan tıkanıklık problemi biliyoruz ki bekleyecek bir iş değildir. Bu yüzden sizlere aradığınız aynı gün içerisinde servis gönderme garantisi veriyoruz. Söz verdiğimiz saatler içerisinde mutlaka adresinizde bulunuyoruz.

Hepimizin evlerinde ya da iş yerlerinde karşımıza çıkabilecek bir sorundur tuvalet tıkanıklığı. Sifona ne kadar bassanız da içerideki pislikler bir türlü gitmek bilmez. Hele ki misafirlikteyseniz durum daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Ev sahibi için de misafir için de çok can sıkıcı olmasının yanı sıra utanç verici bir durumdur. Özellikle Ankara, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Çankaya, Mamak, Etimesgut, Sincan, Pursaklar’da ki hanımlar böyle durumlarla başa çıkmak için kendi tıkalı tuvalet borusu açma yöntemlerini uygulasalar da, başarı oranı çok düşük bir ihtimaldir.

 

Tıkalı Tuvalet Borusu Nasıl Açılır?

Tıkanan tuvalet borusunu açmak için öncelikle tıkanıklığa neyin sebep olduğunu bilmek gereklidir. Tuvalet borusuna bir şey kaçırdığınız için tıkanıklık yaşıyorsanız ve tıkanıklığa neden olan cisim es dediğimiz boruyu geçmediyse şanslısınız. Susta ya da tel askı yöntemleriyle tuvalet gider borusunu açmayı deneyebilirsiniz. Ancak çoğu zaman tıkanıklığın nedeni bilinmemektedir. Özellikle de çok katlı binalarda alt katınızdaki dairelerin hatalı kullanımları neticesinde tıkanıklık yaşıyor olma ihtimaliniz yüksektir. Tuvalet tıkanıklığı açmanın en iyi yolu ne diye soracak olursanız kameralı robot ile tuvalet tıkanıklığı açan firmalar diyebiliriz. Çünkü tıkanmaya neyin sebep olduğunu bilinmediğinde boş yere kırıp dökmeye başlayacak bir tesisatçı ile karşılamanız mümkündür. Tuvalet tıkanıklığını kırmadan makineyle açan ustalar, nerede diye soracak olursanız makine ile tuvalet açan firma da bulunan tesisatçılardır.

 

Klozet gider boruları dikkatli kullanım olduğu halde yinede tıkanma yapabilir. Bu tip durumlarda tuvaletin gider borularında eğimsizlik, çökme, ezilme , büzülme, kireçlenme, inşaat zamanında yapılan tesisat hataları da tıkanıklığa sebep olabilir. Bu tip problemlerde giderin içerisine kamerayla görüntüleme yapıp sorunun ne olduğunu çok kolay bir şekilde tespit ediyoruz. Sorun olan bölge tespit edilip yapılması gereken işlemler size anlatılıyor.

Robotla Klozet Tıkanıklığı Açan Firmalar

Teknolojinin her alanda atağa geçtiği doksanlı yıllar ve öncesinde tuvalet tıkanması açan tesisatçı ustalardan birini evinize çağırdığınızda ilk olarak susta gibi aletler kullanarak, tıkanıklığın açılıp açılamayacağına bakmaktaydı. Bina Kanalizasyon Borusunu Açan ustayız. Binadaki Kanalizasyon Açanlarız. Bina Kanalizasyon Tıkanıklığını Açanlarız. Bina Kanalizasyon Giderini Açanlarız. Bina Kanalizasyon Borusunu Açanlarız. Ardından tazyikli su tutarak tuvalet borusunu açmayı deneseler de tıkanıklığın sebebini ve tam yerini bilmedikleri için başarılı olunmazdı. Son çare olarak tuvaleti sökmekle başlayan tesisatçı ustalar, tıkanıklığı açana kadar kıra döke ilerlerdi. Evinizde elinde aletlerle banyo veya tuvaletinizi talan eden bir adamın düşüncesi bile korkutucu değil mi? Villa Kanalizasyon Giderini Açanlarız. Villa Kanalizasyon Borusunu Açanlarız. Eski yöntemleri elbette biz de uyguluyorduk çünkü yapılacak başka bir şey yoktu. Ancak şimdi teknoloji bu kadar ilerlemişken, mahalle aralarında eski yöntemleri uygulayan tesisatçılarla çalışmak yerine aletle tuvaletin borusunu temizleyen servis çağırmak çok da mantıksız değildir.

 

Ankara Tesisat, robot ile tıkalı tuvalet açan su tesisatçı ekibiyle garantili hizmet vermektedir. Siz de tıkanan tuvalet giderini makineyle açan usta arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Villa Kanalizasyon Açma ustayız. Villa Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ustayız. Villa Kanalizasyon Gideri Açma ustayız. Villa Kanalizasyon Borusu Açma ustayız. Villa Kanalizasyonu Açan ustayız. Firmamızda kullanılan araçlar son sistem olmasının dışında ustalarımızın on yılı geçen deneyimleri sayesinde geliştirdiğimiz yöntemlerle tıkanan giderleri açmaktayız.

Tuvalet borusunu robot makineyle açan servis talep ettiğinizde;

 

Evinize gelerek tıkalı tuvalet borusuna robot makineyle müdahale ediyoruz. Villa Kanalizasyon Tıkanıklığını Açan ustayız. Villa Kanalizasyon Giderini Açan ustayız. Villa Kanalizasyon Borusunu Açan ustayız.Robot makine tıkanıklığı parçalayıp çıkarıyor.

Ardından kanal açma kamerasını tuvalet borusundan içeri sokarak tıkanıklığın açıldığını teyit ediyoruz

Mutfak gideri gibi yağlı borularda basınçlı yıkama yapıyoruz.

Bazı durumlarda tesisat hatalarından dolayı tuvalet gideri makineyle açılmaz. Villa Kanalizasyonu Açanlarız. Villa Kanalizasyon Tıkanıklığını Açanlarız.

Böyle bir tesisat problemi söz konusuysa kamerayla tuvalet borusundaki problemleri görüntüleme yaparak, tamiri yapılacak bölgeyi tespit ettikten sonra onayınız dahilinde tamirini yapıyoruz.

 

Ankara Tuvalet Açıcı, Keçiören Tuvalet Açıcı, Yenimahalle Tuvalet Açıcı, Altındağ Tuvalet Açıcı, Çankaya Tuvalet Açıcı, Mamak Tuvalet Açıcı, Etimesgut Tuvalet Açıcı, Sincan Tuvalet Açıcı, Pursaklar Tuvalet Açıcı,

 

Tuvalet Açıcı Keçiören, Tuvalet Açıcı Yenimahalle, Tuvalet Açıcı Altındağ, Tuvalet Açıcı Çankaya, Tuvalet Açıcı Mamak, Tuvalet Açıcı Etimesgut, Tuvalet Açıcı Sincan, Tuvalet Açıcı Pursaklar, Tuvalet Açıcı Ankara,

 

 

 

Ankara Kanalizasyon Açma

Ankara kanalizasyon, Keçiören tuvalet, Yenimahalle klozet, Altındağ lavabo, Çankaya süzgeç, Mamak açıcı, Etimesgut tıkanıkçı, Sincan kanal, Pursaklar’da tuvalet ihtiyacı, insan hayatının olmazsa olmazıdır. Tabi durum böyle olunca, geçmişten günümüze kadar insanlar bu ihtiyacını giderebilmek için çeşitli araçlar geliştirmişlerdir. Nihayetinde günümüzde klozet ve alafranga kültürü yerleşmiş, eve döşenen atık su tesisatları sayesinde de tuvalet ihtiyacı evlerimizin içinde giderilebilir olmuştur. Elbette tuvaletlerin beraberinde gelen, atık su tesisatının evlere girmesiyle birlikte sorunla da başlamıştır. Bu sorunlar arasında en sık gözlemlenen, atık su gider tesisatının tıkanması olmuştur. Tıkanan klozet kelimesine yabancı olmadığınız gibi, taşan klozeti de mutlaka bir şekilde duymuşsunuzdur. Atık su tesisatının bağlı olduğu klozetlerde bu tip sorunlarla karşılaşmak hayal değildir. Lokanta Kanalizasyon Açma tesisatcısıyız. Lokanta Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma tesisatcısıyız. Lokanta Kanalizasyon Gideri Açma tesisatcısıyız. Lokanta Kanalizasyon Borusu Açma tesisatcısıyız. Eğer bir tıkanıklık varsa, er ya da geç ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar ana bir temele dayanamasa da işin içinde ya yapım hatası ya da kullanım hatası mevcuttur. Lokantada Kanalizasyonu Açan tesisatcısıyız. Lokantada Kanalizasyon Tıkanıklığını Açan tesisatcısıyız. Lokantada Kanalizasyon Giderini Açan tesisatcısıyız. Lokantada Kanalizasyon Borusunu Açan tesisatcısıyız.

Çok az görülse de zamanla kireçlenmeden oluşan klozet tıkanmaları da karşımıza çıkmaktadır.

 

Makine ile tıkalı klozet borusu açıldıktan sonra mutlaka kameralı sistemle görüntü almak gerekir. Tıkanıklığın sebebini görmek için bu işlemi yaptırmak önemlidir. Aksi halde klozet tekrar tıkanırsa neden tıkandığını bilemezsiniz ve sürekli ustalar çağırıp para ödemek zorunda kalırsınız. Anadolu tesisat firması olarak tıkanan klozeti açtıktan sonra işlem tamamdır diyerek daireden ayrılmıyoruz. Gider borusuna kamera ile bakarak neden tıkandığını, tıkanmanın tekrar meydana gelme olasılığını da size söylüyoruz. Tıkanma nedeni peçete den bir cisim düşmesinde oluşmuşsa dikkatli kullanımda tekrar tıkanmayacaktır. Ama tesisat döşenirken yapılan bir hata varsa veya borular aşırı kireçlenip daralmışsa tekrar tıkanabileceği size söylenir. Kabul etmeniz durumda tadilatını da garantili şekilde yapmaktayız.

 

 

Tıkanan Klozeti Açmak İçin Ne Yapmalı?

Tıkanmış bir klozeti açmak için yöntemler mevcut olsa da genellikle geçici ya da başarısız yöntemlerdir. Çünkü az önce de bahsettiğimiz gibi klozetin bağlı olduğu gider tesisatında olan bir sorunu, kendiniz çözmeniz mümkün değildir. Klozet tıkanması eğer es dediğimiz noktada ise ve kullanıcı hatalarından kaynaklanıyorsa, uygulayabileceğiniz yöntemler mevcuttur. Bunu öğrenmek için yapabileceğiniz tek şey bu yöntemleri uygulamaktır. Klozet tıkanmasını açma işinde başarılı olamadığınız anda, denemeyi bırakmalısınız. Çünkü daha fazla uğraşmak atık su tesisatına zarar vereceğinden, tıkanmanın büyümesine veya pis su kaçak probleminin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu noktada aletle klozet açan firmalardan destek almanızı önermekteyiz.

 

 

Makineyle Tıkanan Klozeti Açan Tesisatçı Firmalar

Anadolu Tesisat firması, tıkalı klozeti makineyle açan tesisat firmasıdır. Firmamızın cihazlı tesisatçı ustaları, tıkanan klozet sorununuza müdahale etmek için özel aletler kullanır. Aynı zamanda tıkalı klozetin içini kamerayla görüntüleme yaparak, tıkanıklığın nedeni ve tekrarlama olasılığı hakkında sizi bilgilendirir. Firmamızın bünyesinde bulundurduğu tıkalı klozeti açan makineler;

 

Klozet tıkanıklığı açma robotu

Klozetin içini görüntüleyen kamera

Tıkanıklık bulan detektör gibi tıkanıklık açmaya özel aletlerdir.

Robot makineyle klozet tıkanıklığı açan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamızın tüm makineyle klozet açan servis araçlarında bu cihazlar mevcuttur. Bizi aradığınızda size en yakın klozeti makineyle açan usta ekibimizi yönlendirip, sorununuzun çözülmesini sağlıyoruz. Klozet açan ustalarımız, sorunlarınızı kendi problemi gibi benimserler ve tıkanan klozeti açmak için yaptıkları tüm işlemlerde sizi düşünerek hareket ederler. Klozeti makineyle açmak, sizleri hem maddi hem de manevi açıdan rahatlatacak bir yöntemdir. Evinizi pisleten ve ekstra tadilat masraflarını rafa kaldıran yöntemlerimiz ve klozet açma makinelerimiz sayesinde siz de rahat bir nefes alabilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan tüm işlemler garantilidir. Evinize çağırdığınız klozet açma servisimiz yaptığı tüm işlemleri servis formuna kaydederek garanti altına almaktadır.

 

 

Ankara Klozet Açma, Keçiören Klozet açma, Yenimahalle Klozet Açma, Altındağ Klozet Açma, Çankaya Klozet Açma, Mamak Klozet Açma, Etimesgut Klozet Açma, Sincan Klozet Açma, Pursaklar Klozet Açma,

Pis su Tesisatlarındaki tıkanmaların, evlerde insanların kendi çabaları ile açılabilmesi için yapılan çalışmalar sonucu bir takım tuvalet açıcı ve lavabo açlar üretilmiştir. Atık su borularında dökülen atıkların, borunun akıntısına oranla dibinde birikme yaptığı görülür. Özellikle mutfak giderlerinde daha sık rastlanılan yağlanma durumu, bu birikmelere en iyi örnektir. Banyo tıkanıklığı nasıl açılır diye araştırdığınızda karşınıza evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz farklı yöntemler çıkar. Ancak bu yöntemlerin ne derece banyo tıkanıklığı gidermede işe yarayacağı kadar sonrasında meydana gelecek zararın ve pisliğin de göz önünde bulundurulması gerekir. Ankara banyo tıkanıklık açma işlemi, alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı sürece kolay ve temiz bir şekilde gerçekleştirilebilir.  Ankara’nın her yerine Ankara kanalizasyon, Keçiören tuvalet, Yenimahalle klozet, Altındağ lavabo, Çankaya süzgeç, Mamak açıcı, Etimesgut tıkanıkçı, Sincan kanal, Pursaklar’da hızlı ve güvenilir hizmet veren firmamız pimaşlara zarar vermeden, kırma ve dökme işlemi yapmadan banyo lavabolarını son teknoloji ürünü cihazlarla açmakta, tüm banyo tıkanıklıklarını gidermektedir. Robotla tıkalı banyo giderini açma hizmeti vermekte olan kendisiyle iletişime geçen müşterilerine en kısa sürede ulaşmakta, müşteri memnuniyeti esasına göre hizmet vermektedir.

Makine ile Klozet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tıkanan tuvalet gider boruları açmak için uyguladığımız fiyat politikamız aşağıdaki gibidir.

 

Standart klozet gideri açma fiyatı 150 - 250TL

Klozet ana gider borusu açma fiyatı 180 - 250TL

Alaturka tuvalet gideri açma fiyatı 160 - 250TL

Lavabo gideri açma fiyatı 150 - 250TL

Kanalizasyon tuvalet gideri açma fiyatı 200 – 400 TL